Eurobeskidy
Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych- Kalisz 2009

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych- Kalisz 2009

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym 3-5 kwietnia 2009 w Kaliszu.

6.      Mirkowski Krzysztof

Udział w zawodach można zaliczyć do bardzo udanych, nasi tenisiści zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach stając na podium i tak:

1.      Byrtek Maria w kategorii wózków I i II grupy zajęła czwartemiejsce poprawiając wynik z ubiegłego roku o dwa miejsca.

2.      Byrtek Maria i Habdas Antoni w mixcie na wózkach zdobylisrebrny medal poprawiając wynik z ubiegłego roku pokonując zeszłorocznych Wicemistrzów Polski. Do mixta na wózkach zgłosiło się siedem par. Pierwsze miejsce zdobyła ekipa „Start” Białystok, natomiast trzecie „Start” Tarnobrzeg.

3.      Mirkowski Krzysztof w kategorii VII mężczyzn zwyciężył pokonując wielokrotnego Mistrza Polski, Wicemistrza Europy Adama Żurawskiego IKS Warszawa i tym samym zdobył złoty medal.

4.      Mika Tomasz zajął dziesiąte miejsce w swojej kategorii.

5.      Pieronek Grzegorz wyszedł z grupy i zajął miejsce w grupie od ósmego do szesnastego miejsca.

6.      Małysiak Tadeusz odpadł w pierwszej rundzie rozgrywek w swojej kategorii.

7.      Pieronek Grzegorz i Mirkowski Krzysztof zagrali również w deblu ale zostali pokonani zeszłorocznych i co się później okazało tegorocznych Mistrzów Polski.

8.      Mika Tomasz i Małysiak Tadeusz grając w debla odpadli po pierwszej rundzie.