Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Edmunda, Marii, Marka
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Takich zawodów jeszcze nie było.

Takich zawodów jeszcze nie było.


Takich zawodów jeszcze nie było.

W dniach 19 – 20 marzec 2010 r. w  Żywcu odbyły się VII Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W zawodach wzięło udział 54 zawodników, którzy zmagali się w 5 kategoriach wagowych kobiety rozgrywały zawody w kategorii OPEN. Łączna kwota przeznaczona  na nagrody  rzeczowe wynosiła 2000 zł, a na  nagrody pieniężne dla osób niepełnosprawnych 3680 zł. Zawodnicy otrzymali puchary, medale i dyplomy. Każdy z zawodników biorący udział otrzymał pamiątkową koszulkę.

Wyniki VII Ogólnopolskich Integracyjnych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Łodygowice 19 – 20 marzec 2010 r.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

DO 60 KG:​

I miejsce - Rosca Stefan Mołdawia
II miejsce - Kuriata Bartosz "START" Wrocław
III miejsce - Salomon Michał "START" Wrocław

DO 70 KG:​

I miejsce - Marinenkov Iurii Mołdawia
II miejsce - Hałat Dawid "EUROBESKIDY" Łodygowice
III miejsce - Werenc Krzysztof "START" Wrocław

 

DO 85 KG: I miejsce - Szymeczek Piotr "START" Wrocław II miejsce - Latus Wawrzyniec "EUROBESKIDY" Łodygowice III miejsce - Owczarek Andrzej "START" Wrocław IV miejsce - Ciślak Adam "EUROBESKIDY" Łodygowice V miejsce - Malinowski Mateusz "START" Wrocław DO 100 KG i +100 KG: I miejsce - Wandzel Dariusz "EUROBESKIDY" Łodygowice II miejsce - Bańczyk Bogusław "START" Wrocław III miejsce - Baczmański Daniel "START" Wrocław IV miejsce - Zemła Krzysztof "START" Bielsko-Biała KOBIETY NIEPEŁNOSPRAWNE OPEN: I miejsce - Korczyba Barbara "START" Katowice II miejsce - Konior Magdalena "EUROBESKIDY" Łodygowice III miejsce - Marinenkova Larisa Mołdawia
OSOBY PEŁNOSPRAWNE:
DO 70 KG:
I miejsce - Krętosz Michał "HERKULES" Orzesze
II miejsce - Dobija Andrzej Żabnica
III miejsce - Białek Sebastian "TERMINATUS" Dabrowa Górnicza
DO 85 KG:
I miejsce - Dybich Łukasz "SALSA" Dąbrowa Górnicza
II miejsce - Warchał Piotr "TERMINATUS" Dabrowa Górnicza
III miejsce - Kasprzycki Mariusz GKS Chwałowice
DO 100 KG:
I miejsce - Adamczyk Dawid "EUROBESKIDY" Łodygowice
II miejsce - Kuliś Rafał GKS Chwałowice
III miejsce - Knap Mariusz "TERMINATUS" Dąbrowa Górnicza
+100 KG:
I miejsce - Kozłowski Adam GKS Chwałowice
II miejsce - Jas Mateusz "TERMINATUS" Dąbrowa Górnicza
III miejsce - Kluk Przemysław "TERMINATUS" Dąbrowa Górnicza
KOBIETY PEŁNOSPRAWNE OPEN:
I miejsce - Tuczykont Agnieszka "HERKULES" Orzesze
II miejsce - Paluszik Anna NS Kozy
III miejsce - Jankowska Joanna "TERMINATUS" Dąbrowa Górnicza
MĘŻCZYŹNI OPEN:
I miejsce - Kozłowski Adam GKS Chwałowice
II miejsce - Adamczyk Dawid "EUROBESKIDY" Łodygowice
III miejsce - Kulis Rafał GKS Chwałowice
IV miejsce - Szczotka Konrad Rajcza
V miejsce - Knap Mariusz "TERMINATUS" Dąbrowa Górnicza
VI miejsce - Dybich Łukasz "SALSA" Dąbrowa Górnicza

Najlepszy zawodnik turnieju:
Adam Kozłowski
Najlepszy zawodnik z powiatu żywieckiego
Adam Ciślak
Najlepsza zawodniczka ze Stowarzyszenia Integracyjnego "Eurobeskidy":
Magdalena Konior
Najlepszy zawodnik z Łodygowic:
Dariusz Wandzel
Najstarszy zawodnik turnieju:
Marinenkov Iurii
Najlepsza juniorka turnieju:
Koczyba Barbara
Najlepszy junior turnieju:
Jas Mateusz
Puchar dla najliczniejszej drużyny:
"START" Wrocław



Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry