Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Nasi zawodnicy jak zwykle na Żywiecczyźnie najlepsi

Nasi zawodnicy jak zwykle na Żywiecczyźnie najlepsi


Nasi zawodnicy jak zwykle na Żywiecczyźnie najlepsi

W dniu 27 marca br. w Gilowicach odbył się Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych o Puchar Olimpijczyka. W turnieju wzięło udział 40 zawodników z powiatu żywieckiego w tym członkowie sekcji Tenisa Stołowego naszego Stowarzyszenia. Wśród kobiet II miejsce zajęła nasza zawodniczka Wioletta Kimla, wśród mężczyzn do 50 roku życia I m-ce zajął Wiesław Stasica, powyżej 50 roku życia I miejsce zajął Eugeniusz Wisiński obaj od lat reprezentują nasze barwy na tego typu imprezach pod okiem wybitnego trenera Jerzego Schreiber.


Logo Ministerstwo Sportu i Turystyki
Logo 
			PFRON
Logo Śląski Urząd Marszałkowski
Logo Starostwo Powiatowe w Żywcu
Logo Gmina Łodygowice
Logo Gmina Wilkowice

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry