Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » IX Ogólnopolski Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 2012 za nami

IX Ogólnopolski Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 2012 za nami


IX Ogólnopolski Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 2012 za nami

Swoją obecnością na uroczystym otwarciu IX Ogólnopolskiego Integracyjnego Turnieju w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 8 czerwca zaszczycili nas: Radny Powiatowy - Wiesław Sypta, Przewodniczący Gminy Łodygowice - Czesław Wandzel, Wójt Gminy Łodygowice - Andrzej Pitera, dyrektor zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu dr Bogusław Wyleciał. W dniu zawodów poza licznym gronem kibiców w uroczystym wręczeniu nagród udział wzięli: Poseł na Sejm RP - Stanisław Pięta, dyrektor PFRON - Anna Wandzel.

Imprezę dofinansowano ze środków:

Ministerstwo Sportu i Turystyki
Gmina Łodygowice

Poniżej lista zawodników, którzy zajęli najlepsze miejsca:

Kobiety niepełnosprawne Open:

I m-ce - Magdalena Konior
II m-ce - Kamila Rusielewicz
III m-ce - Barbara Koczyba

Kobiety pełnosprawne Open:

I m-ce - Magdalena Spławińska
II m-ce - Michalina Rybka

Mężczyźni do 60 kg niepełnosprawni:

I m-ce - Grzegorz Langer 
II m-ce - Marcin Spychalski
III m-ce - Marcin Górski 

Mężczyźni do 60 kg pełnosprawni:

I m-ce - Dawid Pytel

Mężczyźni do 70 kg niepełnosprawni:

I m-ce - Krzysztof Wodecki 
II m-ce - Bartosz Kuriata 
III m-ce - Tomasz Majewski

Mężczyźni do 70 kg pełnosprawni:

I m-ce - Marcin Herok 
II m-ce - Marcin Kieloch 
III m-ce - Dariusz Szczęsny 

Mężczyźni do 85 kg niepełnosprawni:

I m-ce - Wawrzyniec Latus
II m-ce - Dawid Halat
III m-ce - Zbigniew Micheń

Mężczyźni do 85 kg pełnosprawni:

I m-ce - Michał Krętosz
II m-ce - Mateusz Mamcarz
III m-ce - Mariusz Kubicki

Mężczyźni do 100 kg niepełnosprawni:

I m-ce - Dariusz Wandzel
II m-ce - Łukasz Stefaniak
III m-ce - Jan Stokłosa

Mężczyźni do 100 kg pełnosprawni:

I m-ce - Maciej Jaśkiewicz
II m-ce - Grzegorz Szetyński
III m-ce -  Przemysław Burakiewicz

Mężczyźni powyżej 100 kg niepełnosprawni:

I m-ce - Daniel Baczmański
II m-ce - Krystian Kubacki

Mężczyźni powyżej 100 kg pełnosprawni:

I m-ce - Jacek Jankowiak
II m-ce - Adam Kozłowski
III m-ce - Jakub Rybka

Mężczyźni pełnosprawni Open:

I m-ce - Adam Kozłowski
II m-ce - Jacek Jankowiak 
III m-ce - Maciej Jaśkiewicz
IV m-ce - Michał Krętosz
V m-ce - Marcin Herok
VI m-ce - Marcin Kieloch


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry