Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy już zakończony

X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy już zakończony


X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy już zakończony

X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Powiecie Żywieckim już za nami. W dniach 20-25 listopada odbył się największy Turniej szachowy na Podbeskidziu, rozgrywki i zakwaterowanie uczestników miało miejsce w Hotelu Tycjan w Milówce.  Grupę 90 uczestników stanowiły osoby niepełnosprawne i pełnosprawne  z terenu całego kraju jak i z zagranicy (Białoruś).  Wśród uczestników byli mistrzowie Polski oraz osoby z najwyższymi kategoriami szachowymi. Podczas Turnieju zawodnicy podwyższali kategorie szachowe a zdobyte punkty  wliczono do rankingu FIDE. Podczas sobotniej, uroczystej kolacji swoją obecnością zaszczycili nas: Poseł na Sejm RP Małgorzata Pępek, Poseł na Sejm RP, Honorowy Członek Stowarzyszenia Stanisław Szwed z małżonką, Starosta Żywiecki Andrzej Zieliński, Wice starosta Andrzej Kalata z małżonką, Wójt Gminy Łodygowice Andrzej Pitera z małżonką, Wójt Gminy Milówka Robert Piętka, Dyrektor Żywiec Zdrój Roman Kurzyk z małżonką, Prezes firmy Best Work Piotr Kucharczyk z małżonką, właściciele firmy Dromil Jan Tyc i Roman Czarnik. W niedzielę po obiedzie nastąpiła uroczysta dekoracja zwycięzców z wręczeniem nagród o łącznej wartości 16 tyś zł. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze, integrując zawodników niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.

ZWYCIĘZCY W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH:

klasyfikacja ogólna:
I miejsce – Mirosław Jaworski    
II miejsce – Henryk Seifert    
III miejsce – Igor Rosykhin    
IV miejsce – Leszek Bakalarz    
V miejsce – Jerzy Strzelecki    
VI miejsce – Krzysztof Jurkiewicz    
        
nagrody specjalne:
najlepsza juniorka – Kinga Pastuszko    
najlepszy junior – Kamil Kozioł    
najlepszy zawodnik powyżej 60 lat – Bogdan Olejarczyk
najlepszy zawodnik do I kategorii – Kamil Kubica
najlepszy zawodnik do II kategorii – Stanisław Krawiec
najlepszy zawodnik do III kategorii Bogdan Ficek 

w kategorii zawodników niepełnosprawnych:nagrody główne:
I miejsce – Mirosław Jaworski
II miejsce – Henryk Seifert    
III miejsce – Igor Rosikhin    
IV miejsce – Jerzy Strzelecki    
V miejsce – Krzysztof Jurkiewicz    
VI miejsce – Ireneusz Koper     
VII miejsce – Dariusz Koper    
VIII miejsce – Bogdan Olejarczyk    
IX miejsce – Krzysztof Rogalski    
X miejsce – Stanisław Szczepaniec    
XI miejsce – Piotr Bobrowski    
XX miejsce – Aleksander Kubin    
XXX miejsce – Grzegorz Leśniak    
XL miejsce – Lucyna Krawcewicz    
L miejsce – Mieczysław Wojtowicz    
LX miejsce – Jakub Marszałek    

nagrody specjalne:


kobiety:
I miejsce – Liliana Leszner
II miejsce – Lucyna Krawcewicz
najlepszy junior - Krzysztof Fojcik
najlepszy zawodnik z Powiatu Żywieckiego - Grzegorz Leśniak

zawodnicy Stowarzyszenia Integracyjnego EUROBESKIDY:
I miejsce - Henryk Seifert
II miejsce – Jan Temel
III miejsce – Jarosław Ben

w kategorii zawodników pełnosprawnych:


nagrody główne:
I miejsce – Leszek Bakalarz    
II miejsce – Kamil Kozioł    
III miejsce – Rafał Małecki    
IV miejsce – Kamil Kubica    
V miejsce – Aleksander Smirnov    
VI miejsce – Wojciech Ulrych    
X miejsce – Mieczysław Wysocki    
XX miejsce – Gadziński Paweł

nagrody specjalne:
najlepsza kobieta - Kinga Pastuszko
Najlepszy zawodnik z Powiaty Żywieckiego– Maciej Nowak
Najlepszy zawodnik Stowarzyszenia Integracyjngo Eurobeskidy - Wojciech Ulrych

Wyniki dostępne pod adresem:

www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_2939/final_standings&9.html

 



Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry