Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Nagroda dla Dariusza Wandzel

Nagroda dla Dariusza Wandzel


Nagroda dla Dariusza Wandzel

W dniu 28 grudnia 2012 r. Wójt Gminy Andrzej Pitera podczas XXII Sesji Rady Gminy wręczył nagrody dla najlepszych sportowców z naszej gminy. Otrzymał je m.in. zawodnik naszego Stowarzyszenia Dariusz Wandzel (sekcja ciężarowa). Wręczając dyplomy i nagrody finansowe, Wójt złożył sportowcom wyrazy największego uznania i przekazał podziękowania za to, że tak godnie reprezentowali Gminę Łodygowice na zawodach sportowych w kraju i za granicą. Ich sukcesy są powodem do dumy i satysfakcji dla najbliższych i całej społeczności gminnej.

Darek Wandzel


Logo Ministerstwo Sportu i Turystyki
Logo 
			PFRON
Logo Śląski Urząd Marszałkowski
Logo Starostwo Powiatowe w Żywcu
Logo Gmina Łodygowice
Logo Gmina Wilkowice

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry