Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Laureaci IV edycji konkursu Bliżej Natury – Zwierzęta wokół Nas

Laureaci IV edycji konkursu Bliżej Natury – Zwierzęta wokół Nas


Laureaci IV edycji konkursu Bliżej Natury – Zwierzęta wokół Nas

Lista osób, które zajęły I miejsce w poszczególnych kategoriach:

  1. Kupczak Anna VI klasa, lat 12, Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Żabnicy
  2. Michalik Bartłomiej II klasa gimnazjum, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  3. Sołtysik Przemysław III klasa gimnazjum, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  4. Hankus Oliwia II klasa, Szkoła Podstawowa w Nieledwi
  5. Joanna Handerek III klasa gimnazjum, Gimnazjum nr 2 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Łodygowicach

Lista osób, które zajęły II miejsce w poszczególnych kategoriach:

  1. Kanik Agnieszka VI klasa, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  2. Jakubiec Agnieszka, Handerek Julia I klasa technikum, Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu
  3. Śleziak Mateusz II klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach
  4. Olber Kornelia VI klasa, Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Lalikach
  5. Katarzyna Sanetra, Angelika Gowin, Bartłomiej Michalik, Klaudia Cwajna Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach

Lista osób, które zajęły III miejsce w poszczególnych kategoriach:

  1. Hańderek Szymon III klasa, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  2. Adamek Zuzanna IV klasa, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  3. Pasierbek Kamila VI klasa, Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzeczu
  4. Hańderek Joanna III klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  5. Patrycja Tać Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu

Lista osób, które zajęły IV miejsce w poszczególnych kategoriach:

  1. Kowalczyk Monika VI klasa, lat 12, Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Lalikach
  2. Jędrzejek Hubert III klasa, Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Żabnicy
  3. Nisztuk Ilona lat 20, Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Łodygowicach
  4. Topiłko Emilia lat 6, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  5. Sołtysik Magdalena III Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej

Lista osób, które zajęły V miejsce w poszczególnych kategoriach:

  1. Szewczyk Barbara VI klasa, lat 12, Szkoła Podstawowa w Nieledwi
  2. Matuszna Aleksandra II klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamesznicy
  3. Kreczkowska Otylia III klasa, Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Żabnicy
  4. Zowada Michał II klasa, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Istebnej
  5. Paweł Białas II klasa, Gimnazjum nr 2 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Łodygowicach

Lista osób, które zostały wyróżnione w konkursie:

  1. Białożyt Kacper VI klasa, 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamesznicy
  2. Topiłko Julia IV klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  3. Zając PatrycjaV klasa, 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamesznicy
  4. Machnicki Jakub IV klasa, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  5. Serafin Julita IV klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  6. Pastor Monika VI klasa, GOK Łodygowice
  7. Zoń Maksymilian II klasa gimnazjum, Zespół Szkół w Pietrzykowicach
  8. Loranc Alicja III klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  9. Bernad Sandra III klasa, Szkoła Podstawowa w Przybędzy
  10. Rapacz Jan IV klasa, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  11. Kiciński Dawid V klasa, 15 lat, Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Łodygowicach
  12. Midor Agnieszka V klasa, 11 lat Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzeczu
  13. Jachnicka Małgorzata II klasa gimnazjum, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  14. Tracz Malwina III klasa, Szkoła Podstawowa w Przybędzy
  15. Jakubiec Angelika III klasa, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zarzeczu
  16. Foksa Karolina II klasa, 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  17. Nikiel Jan III klasa, 9 lat, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  18. Bułka Julia III klasa, 9 lat, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  19. Cader Oliwia II klasa, 8 lat, Zespół Szkół nr 4 Sopotnia Wielka
  20. Pierniak Karol 7 lat, Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Łodygowicach
  21. Jeziorowska Anna III klasa, 9 lat, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  22. Fabrowicz Simona 20 lat, Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Łodygowicach
  23. Krysta Natalia III klasa, 9 lat, Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzeczu
  24. Łacek Wiktoria II klasa, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworzynce
  25. Skrzyp Kamila III klasa, 9 lat, Zespół Szkół nr 4 Sopotnia Wielka
  26. Wróbel Patrycja II klasa, GOK Łodygowice
  27. Raczek Karolina II klasa, 7 lat, Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzeczu
  28. Kurowska Natalia III klasa, 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamesznicy
  29. Kożuch Aleksandra I klasa, Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach
  30. Kurowski Patryk VI klasa, 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamesznicy
  31. Witas Katarzyna II klasa, 7 lat, Zespół Szkół nr 4 Sopotnia Wielka
  32. Chmiel Alina III klasa, 9 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy
  33. Karolina Ziętek II klasa, 8 lat, Zespół Szkół nr 4 Sopotnia Wielka
  34. Kupczak Karolina II klasa, 8 lat Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Żabnicy
  35. Loranc Anna VI klasa, 12 lat, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach

Lista osób, które wyróżniono dodatkowo:

  1. Dudka Tobiasz III klasa, Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Żabnicy
  2. Kobiesa Julia III klasa, 9 lat, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  3. Bil Kacper III klasa, 9 lat, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwiga w Łodygowicach
  4. Kowalczyk Piotr 18 lat, Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Łodygowicach
  5. Andrzejak Wioletta III klasa, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy
  6. Loranc Anna III klasa, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  7. Worek Emilia III klasa, 9lat, Szkoła Podstawowa w Nieledwi
  8. Gowin Jakub III klasa, 9 lat, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  9. Waligóra Julia III klasa, 9 lat, Szkoła Podstawowa w Nieledwi
  10. Kanik Michał I klasa, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  11. Hańderek Miłosz II klasa, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  12. Maślanka Karol II klasa, Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
  13. Dobija Aneta III klasa, 9 lat, Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Rybarzowicach
  14. Mizia Sandra II klasa, 8 lat, Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzeczu
  15. Wawak Magdalena III klasa, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzybrodziu Bialskim
  16. Szczotka Edyta III klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamesznicy
  17. Słowik Agata III klasa, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamesznicy
  18. Chowaniec Izabela III klasa, Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Żabnicy
  19. Loranc Julia III klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  20. Fabia Kacper III klasa, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzybrodziu Bialskim
  21. Herzyk Izabela II klasa, 7 lat, Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzeczu
  22. Wawrzacz Natalia III klasa, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworzynce
  23. Jakubiec Patrycja II klasa, 7 lat, Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzeczu
  24. Kania Tomasz III klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  25. Gołuch Martyna III klasa, 8 lat, Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzeczu
  26. Kukuczka Karina I klasa, 6 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworzynce
  27. Studencka Katarzyna III klasa, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamesznicy
  28. Szlęk Parycja III klasa, 8 lat, Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego
  29. Krajcarz Joanna VI klasa, 12 lat, Szkoła Podstawowa w Nieledwi
  30. Śleziak Oliwia II klasa, 8 lat, Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Żabnicy
  31. Goliszewska Maja II klasa, 8 lat, Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Żabnicy
  32. Kurek Anna II klasa, 8 lat, Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzeczu
  33. Jakubiec Aleksandra I klasa, GOK Łodygowice
  34. Małyjurek Gabriel II klasa, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworzynce
  35. Suchanek Anna II klasa, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  36. Golec Bartłomiej IV klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  37. Fijak Patrycja III klasa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach Im. Władysława Jagiełły
  38. Misiarz Patryk VI klasa, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Sól
  39. Mierawski Wojciech V klasa, 12 lat, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Sól
  40. Leńko Magdalena III klasa, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzybrodziu Bialskim
  41. Pryszcz Natalia VI klasa, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Sól
  42. Bułka Patryk V klasa, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Sól
  43. Jaromin Anna II klasa, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzybrodziu Bialskim
  44. Legierski Jakub I klasa, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Sól
  45. Fabia Michał 15 lat, Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Łodygowicach
  46. Gawlas Emilia III klasa, 9 lat,Zespół Szkół nr 4 Sopotnia Wielka
  47. Szczur Szymon Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Łodygowicach
  48. Biegun Larysa I klasa, GOK Łodygowice
  49. Zwardoń Kamila I klasa, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Sól
  50. Witas Gabriela III klasa, 9 lat, Zespół Szkół nr 4 Sopotnia Wielka

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry