ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Prezes Stanisław Handerek: Niech Nowy Rok 2021 przyniesie nam nowe nadzieje…

Prezes Stanisław Handerek: Niech Nowy Rok 2021 przyniesie nam nowe nadzieje…


Prezes Stanisław Handerek: Niech Nowy Rok 2021 przyniesie nam nowe nadzieje…

Wielkimi krokami zbliża się nowy – 2021 rok, który daje nam nadzieje na powrót do normalności. Jako Stowarzyszenie Integracyjne „Eurobeskidy” liczymy przede wszystkim na odmrożenie sportu powszechnego i wyczynowego osób niepełnosprawnych i powrót naszych podopiecznych do cyklicznie organizowanych zawodów…

W tym wyjątkowym czasie warto pokornie spojrzeć na to wszystko czego doświadczyliśmy w 2020 roku, a także podziękować wszystkim ludziom wielkiego serca i nieocenionej wrażliwości społecznej za stawanie w pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Myślę, że również my jako stowarzyszenie dołożyliśmy do tej walki z pandemią swoją cegiełkę będąc na posterunku podczas pierwszej i drugiej fali oraz służąc pomocą mieszkańcom Łodygowic, a także całego regionu Podbeskidzie o czym wielokrotnie mówiłem podczas publikowanych na naszych stronach wywiadów.

Dlatego wkraczając w Nowy Rok 2021 wszystkim członkom, sympatykom i kibicom Stowarzyszenia Integracyjnego „Eurobeskidy” z potrzeby serca życzę zdrowia, radości, wszelkiej pomyślności oraz optymizmu, który jest podstawą naszego dobrego samopoczucia…

Niech Święty Ojciec Pio, który czuwa nad naszym stowarzyszeniem oręduje wypraszając wszelkie potrzebne łaski u Najwyższego. Szczęść Wam Boże.

Prezes Stanisław Handerek


strzałka do góry